Playstation 3

Descriere

Acest produs merge perfect nu are nici o defectiune.  Detin 4 jocuri la el.  Daca vreti sa stiri mai multe detalii de produs sunati la numarul de telefon. 

Caracteristici

Anunturi asemanatoare

100 lei

vand ceas electronic nemtesc

vand ceas electronic nemtesc la pret de 100 de lei rog serioz

21 aprilie 2018- 11:43
90 lei

Revizie aer conditionat Bucuresti

Montaj aparate de aer conditionat orice model. Reparatii aparate de aer conditionat . Revizie aer conditionat la doar 90 de lei

13 februarie 2019- 16:54
900 €

FLEXOPTIX 10G XFP

Conector    LC
Distanta    300 m
Interfata    multimode
Lungimea de unda TX    850 nm
Lungimea de unda RX    850 nm
Bugetul de putere (DB)    3,8 dB

26 februarie 2018- 13:48
900 €

Juniper QSFPP-100GBASE-LR4

Optical interface

Single-mode
Standard
IEEE 802.3ba-2010
Maximum distance
9/125 SMF cable, 10 km (6.2 miles)
Transmitter wavelength per lane
1294.53 through 1296.59 nm
1299.02 through 1301.09…

5 martie 2018- 11:51
Top