Restaurant cu specific asiatic angajeaza chelner.

Descriere

Trimiteti CV-uri la adresa de e-mail: crina.naturel@nuclearvacuum.eu

Caracteristici

Anunturi asemanatoare

18 lei

angajez persoana pentru ajutor in gospodarie

angajam persoana pentru ajutor in gospodarie, asiguram mancare, cazare si salar.

20 iunie 2018- 13:50
2,000 lei

Anunt angajare - Societate Agricola

Societate agricola din Alexandria angajeaza persoana responsabila pentru activitati de comert / productie.

Cerinte:

  • studii superioare;

  • permis de conducere;

  • cunostinte operare PC;

  • disponibilitate program prelungit.

Se ofera salariu atractiv.

Tel.: 0721377925

25 octombrie 2018- 14:23
18 lei

angajez muncitori

angajam muncitori necalificati in vederea calificarii, asiguram masa, cazare si salar.

20 iunie 2018- 13:49
9 €

Angajam rigipsari si zidari pentru Franta

Angajam Rigipsari-Zugravi In Franta

       Locatie:              FRAN?A

       Descrierea postului:

      -   montaj pereti si plafoane din gips carton stabilirea procedeului de placare, preg?tirea opera?iei de montare, finisarea…

27 septembrie 2018- 13:24
Top