Secretara / asistenta sef santier

Descriere

Firma de constructii/instalatii sanitare  angajeaza secretara/asistenta sef santier, pentru punctul de lucru din Otopeni.

Ø  Cerinte:

-          studii superioare finalizate  (studii tehnice constituie avantaj)

-          operare PC MSOffice , WORD, EXCEL

-          ordonata, responsabila, atenta la detalii;

-          atentie distributiva si capacitate de concentrare;

-          cunostinte de  utilizare a fotocopiatoarelor;

-          competente dezvoltate de organizare si planificare;

-          abilitati de operare, analiza si sinteza;

-          eficienta in munca si initiativa in cadrul departamentului;

-          rigurozitate in respectarea cu acuratete a sarcinilor si a termenelor limita;

-          rezistenta la stres, capabila sa lucreze in echipa.

Ø  Responsabilitati:

-          desfasoara activitati specifice de secretariat si de administrare a biroului;

-          gestioneaza corespondenta, documentele si a alte informatii ale santierului: e-mail-uri, rapoarte, avize, deconturi, foi de pontaj etc.;

-          receptioneaza documentele de intrare a materialelor comandate;

-          participa la sedinte si face rezumatul acestora;

-          ofera suport administrativ managerului, sefului de santier si colegilor;

-          elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager, sef santier;

-          intocmeste diverse rapoarte interne sau extene, intocmeste documentele necesare activitatii administrative si nu numai;

-          comunica telefonic / pe e-mail / direct, raspunde solicitarilor primite;

-          organizeaza si arhiveaza documentatia pentru cartea tehnica a constructiei.

Caracteristici

Anunturi asemanatoare

1 lei

Asistent Manager

 Asistent Manager ,cautam persoana pe postul de secretariat adiministrativ,receptie,Dezvoltator imobiliar,cerem si oferim seriozitate.Pentru mai multe detalii va rugam trimiteti cv-ul la adresa mentionata .

21 mai 2018- 14:33
0 lei

Angajam urgent secretara

Angajam urgent secretara, inclusiv pensionara, part-time. CV-uri la geluce@yahoo.com. Relatii la tel. 0746119411

13 ianuarie 2020- 19:49
20 €

Doresc angajare ca si asistent manager,…

Doresc angajare ca si asistent manager, jurist, etc. Experienta vasta. Posesoare permis cat. B. Ma deplasez la toate instituriile statului. Relatii la tel: 0754910792

4 ianuarie 2018- 16:37
10 lei

Angajez asistent manager si secretara

Angajez tinara cu sau fara experienta pentru postul de asistent manager.

Conditii:

1.Fara obligatii.

2.Posibilitati deplasare.

3.Cunostinte limba maghiara .

4.Cunostinte word.

Se ofera salariu motivant plus comision,

Rog cv cu foto…

31 martie 2019- 20:54
Top